Emre?
Kendinden 3. tekil şahıs olarak bahsetmeyi sever. Yanlış anlaşılmasın; ibnedir (büyük harflerle İBNEdir hatta), puşttur.
Zeki bir adamdır bazılarınca; çünkü birçok kişinin ifade etmekte zorlandığı şeyleri ifade edebilmektedir. Ama tam bir salaktır da kendine göre. Düşündüklerinin ONda birini bile ifade edememektedir.
Genelde yanılırlar kendisi hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapan bünyeler. Çünkü güneşe direkt bakılırsa kör edeceğini bilir bu herif ve bu sebepten de ışığını ayın yüzeyinden yansıtır insanlara. Bu yüzden insanlar ayın çukurlu-çöpür yüzünü görerek onun yüzü zannederler ve buna göre yaparlar.
“Ironi yapıyorum lan ben” diyerek, ironinin ironisini yaptığı konusunda da ironi yapmaktadır aslında.
Asosyaldir oldukça, ve gerçekten zorlanmaktadır insan denen canlıya derdini anlatmakta ama anlatmakla uğraşmanın da gereksizliğini anlayacak kadar üstündür insandan.
Yukarıdan baktığı için daha uzağı görebilmektedir. O yüzden megalomandır biraz. Asla düşünmeden tek kelime etmez, kimseye direkt aşşağılayıcı söz söylemez, söz yarışına girmez.
Kendini övüyor lan bu diye düşünen yüzeysel insanların dışında, kendini överken ironi yapıyor bu diyen isanların da varlığından haberdardır aslında. Ama kendini överken ironi yapmıyordur. Kendini aşşağılaması da kelimelerin arasına gizlenmiş küçük mesajlarda vuku bulmaktadır.
Burda yazma amacı ise, normalde kendi ile konuşacak dengi insan bulmakta zorlanmasıdır, içinde biriken ifade enerjisini buraya yansıtarak atmaya çalışıyordur.
(Sonradan ekleme yapılabilitesi yüksek yazı)
Reklamlar